Precheza získala ocenění Zaměstnavatel roku 2022
27. 6. 2022

Precheza získala ocenění Zaměstnavatel roku 2022

Precheza získala prestižní ocennění Zaměstnavatel roku 2022 v kategorii Zaměstnavatel regionu do 5000 zaměstnanců.
Značka zaměstnavatele neboli „HR brand“ nabývá stále více na významu. Většina personalistů už ví, že dobré umístění v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku patří k unikátním příležitostem, jak svou značku na trhu práce posílit a využít nejen při náboru.
Precheza se této soutěže
pravidelně účastní a letos se může prezentovat prvním místem v kategorii Zaměstnavatel regionu do 5 000 zaměstnanců pro Olomoucký kraj. Kategorie Zaměstnavatel roku do 5 000 zaměstnanců oceňuje středně velké společnosti, které mají obvykle výrazné postavení ve svém regionu a dokáží se prosadit také v celostátním měřítku. Stejně jako největší firmy jsou schopné dobře motivovat, odměňovat a rozvíjet své zaměstnance a současně splňovat také ekonomické ukazatele.
Hodnocení firem patří mezi nejprestižnější kategorie Výročních cen Klubu zaměstnavatelů. Tato organizace svými aktivitami pomáhá zlepšovat kvalitu řízení lidských zdrojů a podílí se aktivně na rozvoji vzdělávání na všech úrovních. Podporuje rovněž vznik kvalifikovaných pracovních míst a přispívá ke zvyšování konkurenceschopnosti ČR. Hodnocení probíhá podle mezinárodní metodiky PwC Saratoga, známé jako Sodexo Zaměstnavatel roku. Ocenění převzal generální ředitel Ing. Ivo Hanáček 2. června 2022 v Hotelu Zámek ve Velké Bystřici.