Pro studenty a absolventy

Žáci a studenti! Nabízíme vám možnosti seznámit se s výrobním prostředím již během studia.
Během praxe nebo stáže můžete na vlastní kůži zažít, jak to chodí v chemické výrobě. Když se vám bude u nás líbit, rádi vás po škole přijmeme do týmu. 

Exkurze

Pro studenty středních a vysokých škol organizujeme exkurze s odborným výkladem zkušeného technologa.

Praxe a stáže

Studenti u nás mohou doplnit teoretické znalosti ze studia praktickými zkušenostmi ve svém oboru. Během praxí a stáží se jim věnují odborní pracovníci, kteří jim poskytnou potřebnou podporu. Praxe a stáže nabízíme nejen studentům chemicky zaměřených škol, ale i budoucím elektrikářům, programátorům, projektantům, zámečníkům a dalším profesím.

Diplomové práce

Naši specialisté poskytují konzultace a potřebnou podporu studentům při psaní diplomových prací. Jsou připraveni poradit při volbě vhodného tématu přínosném pro obě strany a poskytnout potřebné technické zázemí.

 

Soutěže a olympiády

V rámci spolupráce se základními a středními školami podporujeme nejrůznější typy soutěží a jiných akcí zaměřených na podporu studia nejen chemických, ale i dalších technických oborů.

Prázdninové brigády

Pro studenty nabízíme během prázdnin možnost práce na výrobnách nebo v laboratořích a přitom si vydělat i nějakou tu korunku.