Akciová společnost PRECHEZA Přerov, největší výrobce anorganických pigmentů v ČR,
vyhlašuje externí výběrové řízení na obsazení pracovních pozic:

Projektant elektro a MaR

Kvalifikační požadavky:

  • VŠ elektrotechnická
  • znalost práce v AutoCADu,  navrhování průmyslových elektroinstalací
  • znalost průmyslového měření a regulace
  • zkoušky z vyhl.50/1978  §6, §10
  • uživatelská znalost PC (MS Office)
  • znalost stavebního zákona výhodou
  • autorizace v oboru výhodou
  • pasivní znalost anglického jazyka

SAP programátor/vývojář/specialista

  • VŠ vzdělání / případně SŠ s adekvátní praxí SW vývojáře
  • analytické myšlení a schopnost učit se novým věcem
  • dobré komunikační schopnosti
  • zkušenosti ve vývoji databázových aplikací výhodou
  • zkušenosti se systémem SAP/ABAP výhodou
  • znalost firemních procesů výhodou
  • vhodné i pro absolventy

 Náplň práce

  • analýza požadavků uživatelů
  • vývoj a testování programů v prostředí SAP/ABAP
  • customizace a údržba systému
  • podpora uživatelů

Nabízíme:

Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v české společnosti.
Příspěvky na obědy.
Roční odměny za hospodářský výsledek společnosti.
Kulturní a společenské aktivity.
Roční příspěvek na rekondici a zdraví.
Týden dovolené navíc.
Výhodné volání a pojištění pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

Písemné nabídky s životopisem posílejte personalistika@precheza.cz , tel. 602 151 841