Vyhlašujeme externí výběrové řízení na obsazení pracovních pozic:

Provozní elektrikář

Provozní elektrikář zajišťuje servisní činnost, revize a opravy elektrických zařízení na výrobních halách. Provádí prohlídky elektrického zařízení, výměny distribučních transformátorů, manipulace na vysokonapěťových rozvodnách, a kontroluje stav a chod elektrického zařízení. Pracovní místo elektrikáře je vhodné pro absolventy středních škol a učilišť oborů elektro, ale i pro zkušené elektrikáře.

 

Mechanik měření a regulace

Mechanik měření a regulace je součástí týmu odborných pracovníků, kteří zajišťují plynulý provoz automatizovaných výrobních procesů. Kontroluje činnost elektronických přístrojů pro měření elektrochemických a fyzikálních veličin a provádí jejich údržbu. Podle projektové dokumentace kontroluje činnost elektronických obvodů u řídícího systému příslušných technologií. Pracovní místo mechanika měření a regulace je vhodné pro zejména pro absolventy středních škol a učilišť oborů elektro, ale i pro uchazeče s praxí

 

Operátor chemické výroby

Úkolem operátora je zajištění obsluhy klíčových technologických uzlů v provozu titanové běloby. Operátoři zajišťují plynulý chod provozu výroby titanové běloby a pracují v třísměnném nepřetržitém provoze. Pracovní místo operátora chemické výroby je vhodné pro absolventy chemických a jiných technických maturitních i učebních oborů, ale i pro uchazeče s praxí, kteří si chtějí rozšířit své zkušenosti.

 

Strojní technolog

Strojní technolog se podílí na správě a rozvoji technologických zařízení a spolupracuje při výběru, údržbě a optimalizaci strojního zařízení v chemické výrobě. Týmově se podílí na tvorbě technické dokumentace, navrhuje inovace výrobků a procesů. Spolupracuje při vypracovávání investičních záměrů, technickoekonomických studií a zajišťuje další technickou podporu strojního zařízení. Pracovní místo je vhodné pro absolventy středních a vysokých škol v oboru strojírenství, ale i pro zkušené strojaře s praxí.

 

Revizní technik elektro

Středoškolák nebo vysokoškolák v elektro oboru s osvědčením revizního technika vyhrazených elektrických zařízení, a který je odborně způsobilý v elektrotechnice jako pracovník pro provádění revizí. Požadována je také znalost aktuálních technických norem a právních předpisů v oboru elektro a řidičský průkaz skupiny B. Nový kolega bude mít na starosti provádění revizí elektrických spotřebičů, zpracovávání zprávy o revizi elektrických spotřebičů, provádění školení zaměstnanců z vyhlášky č. 50/78 Sb., kontrolu záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení, ověření splnění požadavků na odbornou úroveň obsluhy a další činnosti, které k práci revizního technika elektro náleží.

Provozní pracovník/pracovnice jídelny

Ve firemní restauraci vykonává pomocné práce při výrobě jídel, sběr a mytí nádobí a další práce v kuchyni. Podílí se na výrobě a dohotovování jídel, polévek a příloh. Práce je v jednosměnném ranním provoze. Hledáme pracovitou a praktickou kolegyni nebo kolegu se zkušeností s prací v kuchyni nebo v restauraci. 

Balič – skladník

Úkolem pracovníka je balení, paletizace a uskladňování hotového výrobku – bílého práškového pigmentu. Na tuto práci jsou vhodní kandidáti, kteří mají zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku, řidičský průkaz sk. B (T) a jsou ochotni pracovat v třísměnném nepřetržitém provoze.

           Nabízíme:

    Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v české společnosti.
    Příspěvky na obědy.
    Roční odměny za hospodářský výsledek společnosti.
    Kulturní a společenské aktivity.
    Roční příspěvek na rekondici a zdraví.
    Týden dovolené navíc.
    Výhodné volání a pojištění pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

 

Písemné nabídky s životopisem posílejte personalistika@precheza.cz , tel. 602 151 841

Souhlas se zařazením do databáze uchazečů

Informace o zpracování osobních údajů ve výběrovém řízení