Vyhlašujeme externí výběrové řízení na obsazení pracovních pozic:

Teritoriální manažer nebo manažerka
Zkušenější obchodník se středoškolským nebo vysokoškolským vzděláním ekonomického, obchodního nebo chemického zaměření, který bude zajišťovat prodej našich chemických výrobků do určených zemí. Hledáme komunikativního a pozitivního kolegu se znalostí angličtiny a řidičským průkazem sk. B. 

Technik BOZP
Hledáme středoškoláka nebo vysokoškoláka s chemickým zaměřením s odbornou způsobilostí v prevenci rizik v oblasti BOZP a technika požární ochrany, s řidičským průkazem sk, B, který bude mít na starosti vyhledávání a hodnocení rizik pracovního prostředí a pracovních podmínek, kontrola dodržování předpisů BOZP a PO ve výrobě, udržování aktuální dokumentace BOZP a PO, provádění interních auditů a školení a další činnosti související s touto oblastí.

Revizní technik elektro
Středoškolák nebo vysokoškolák v elektro oboru s osvědčením revizního technika vyhrazených elektrických zařízení, a který je odborně způsobilý v elektrotechnice jako pracovník pro provádění revizí. Požadována je také znalost aktuálních technických norem a právních předpisů v oboru elektro a řidičský průkaz skupiny B. Nový kolega bude mít na starosti provádění revizí elektrických spotřebičů (ČSN 33 1600), zpracovávání zprávy o revizi elektrických spotřebičů, provádění školení zaměstnanců z vyhlášky č. 50/78 Sb., kontrolu záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení, ověření splnění požadavků na odbornou úroveň obsluhy a další činnosti, které k práci revizního technika elektro náleží.

Provozní zámečník
Manuálně zručný a samostatný pracovník vyučený v oboru zámečníka, který bude mít na starosti opravy a údržbu strojů chemického zařízení.

Provozní elektrikář
Pracovník se vzděláním elektro a platnou vyhláškou 50/78 Sb. pro elektroúdržbu výrobních zařízení v chemickém provoze.

 

           Nabízíme:

    Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v české společnosti.
    Příspěvky na obědy.
    Roční odměny za hospodářský výsledek společnosti.
    Kulturní a společenské aktivity.
    Roční příspěvek na rekondici a zdraví.
    Týden dovolené navíc.
    Výhodné volání a pojištění pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

Písemné nabídky s životopisem posílejte personalistika@precheza.cz , tel. 602 151 841

Souhlas se zařazením do databáze uchazečů