Vyhlašujeme externí výběrové řízení na obsazení pracovních pozic:


Operátor chemické výroby
Pracovník pro obsluhu části provozního zařízení linky pro výrobu titanové běloby, který je ochotný pracovat v třísměnném nepřetržitém provoze.

Specialista IT
Nový kolega bude zajišťovat správu a provoz digitálních kamer, telefonní ústředny, centrálního času a kabelových rozvodů, provádět základní údržbu a navrhovat rozvoj svěřených zařízení. Požadavkem je ÚSO vzdělání v elektrotechnice a osvědčení o znalosti vyhlášky č.50, § 5.
Na tuto pozici hledáme manuálně zručného pracovníka se základní znalostí problematiky datových sítí.

Revizní technik elektro
Středoškolák nebo vysokoškolák v elektro oboru s osvědčením revizního technika vyhrazených elektrických zařízení, a který je odborně způsobilý v elektrotechnice jako pracovník pro provádění revizí. Požadována je také znalost aktuálních technických norem a právních předpisů v oboru elektro a řidičský průkaz skupiny B. Nový kolega bude mít na starosti provádění revizí elektrických spotřebičů, zpracovávání zprávy o revizi elektrických spotřebičů, provádění školení zaměstnanců z vyhlášky č. 50/78 Sb., kontrolu záznamů o prohlídkách, zkouškách a měřeních provedených na technickém zařízení, ověření splnění požadavků na odbornou úroveň obsluhy a další činnosti, které k práci revizního technika elektro náleží.

Provozní elektrikář
Manuálně zručný a samostatný pracovník vyučený v oboru elektro s ověřenou znalostí vyhlášky 50, který bude mít na starosti opravy a elektroúdržbu v organizaci.

 

           Nabízíme:

    Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v české společnosti.
    Příspěvky na obědy.
    Roční odměny za hospodářský výsledek společnosti.
    Kulturní a společenské aktivity.
    Roční příspěvek na rekondici a zdraví.
    Týden dovolené navíc.
    Výhodné volání a pojištění pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

 

Písemné nabídky s životopisem posílejte personalistika@precheza.cz , tel. 602 151 841

Souhlas se zařazením do databáze uchazečů

Informace o zpracování osobních údajů ve výběrovém řízení