Vyhlašujeme externí výběrové řízení na obsazení pracovních pozic:

Provozní zámečník   
Manuálně zručný a samostatný pracovník pro údržbu a opravy strojů ve výrobních provozech. Měl by být vyučen ve strojním oboru, uvítáme jak zkušené zámečníky, tak absolventy. Práce je v jednosměnném a třísměnném provoze.

Provozní elektrikář
Provozní elektrikář zajišťuje servisní činnost, revize a opravy elektrických zařízení na výrobních halách. Provádí prohlídky elektrického zařízení, výměny distribučních transformátorů, manipulace na vysokonapěťových rozvodnách, a kontroluje stav a chod elektrického zařízení.
Pracovní místo elektrikáře je vhodné pro absolventy středních škol a učilišť oborů elektro, ale i pro zkušené elektrikáře.

Mechanik měření a regulace
Mechanik měření a regulace je součástí týmu odborných pracovníků, kteří zajišťují plynulý provoz automatizovaných výrobních procesů. Kontroluje činnost elektronických přístrojů pro měření elektrochemických a fyzikálních veličin a provádí jejich údržbu. Podle projektové dokumentace kontroluje činnost elektronických obvodů u řídícího systému příslušných technologií.
Pracovní místo mechanika měření a regulace je vhodné pro zejména pro absolventy středních škol a učilišť oborů elektro, ale i pro uchazeče s praxí

Operátor chemické výroby
Úkolem operátora je zajištění obsluhy klíčových technologických uzlů v provozu titanové běloby. Operátoři zajišťují plynulý chod provozu výroby titanové běloby a pracují v třísměnném nepřetržitém provoze.
Pracovní místo operátora chemické výroby je vhodné pro absolventy chemických a jiných technických maturitních i učebních oborů, ale i pro uchazeče s praxí, kteří si chtějí rozšířit své zkušenosti.

Balič – skladník
Úkolem pracovníka je balení, paletizace a uskladňování hotového výrobku – bílého práškového pigmentu. Na tuto práci jsou vhodní kandidáti, kteří mají zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku, řidičský průkaz sk. B (T) a jsou ochotni pracovat v třísměnném nepřetržitém provoze.

 

           Nabízíme:

    Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v české společnosti.
    Příspěvky na obědy.
    Roční odměny za hospodářský výsledek společnosti.
    Kulturní a společenské aktivity.
    Roční příspěvek na rekondici a zdraví.
    Týden dovolené navíc.
    Výhodné volání a pojištění pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky.

 

 

Písemné nabídky s životopisem posílejte personalistika@precheza.cz , tel. 602 151 841

Souhlas se zařazením do databáze uchazečů

Informace o zpracování osobních údajů ve výběrovém řízení