Pomáhali jsme Ježíškovi

Před Vánoci uspořádala Nadace AGROFERT mezi zaměstnanci koncernu AGROFERT sbírku vánočních dárků pro děti rodičů samoživitelů. Na webových stránkách Nadace věnovaných projektu Pomáháme Ježíškovi, byly uveřejněny nelehké příběhy 118 dětí a také to, jaké dárky by si přály k Vánocům. Vybralo se přes 400 dárků pro 82 dětí! Díky pomoci AGF Logistics dostali všechny děti své dárky přímo domů pod stromeček.
Také Precheza měla své „Ježíšky“, kteří se do projektu zapojili. Pracovníci budovy Výzkumu poslali čtyřleté Klaudii elektrické klávesy, sedmnáctileté Vlastě tiskárnu a malému školákovi Danielovi věnovali stavebnici Lego. Zaměstnanci komerčního úseku a ekonomického úseku přispěli Andrejce a Anetce na jízdní kola.
Nadace byla po Štědrém Dni zasypána mnoha dojemnými děkovnými dopisy, které byly plné vděčnosti a popisované radosti dětí z dárků. Vánoční sbírka měla velký ohlas a mnoha dětem připravila nezapomenutelné Vánoce. Nadace AGROFERT děkuje všem, kteří se na sbírce Pomáháme Ježíškovi podíleli!