Výběrové řízení

PRECHEZA a.s. Přerov vyhlašuje výběrové řízení na dodavatele nové webové prezentace. Uzávěrka pro příjem nabídek 13. září 2019

Společnost PRECHEZA se bude prezentovat na veletrhu CHEMSPEC EUROPE 2019

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh CHEMSPEC EUROPE, který se uskuteční ve švýcarské Basileji v termínu 26. - 27. 6. 2019.

Společnost PRECHEZA opět na veletrhu European Coatings Show

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh nátěrových hmot European Coatings Show, který se uskuteční 19. - 21. března 2019 na výstavišti v Norimberku.

PF 2019

PŘIJMĚTE PROSÍM NAŠE PODĚKOVÁNÍ ZA SPOLUPRÁCI V ROCE 2018.

Dluhonské mosty dokončeny

Po třinácti měsících jsou od soboty 1. prosince znovu průjezdné Dluhonské mosty, které spojují ulici Polní s místní částí Dluhonice, areálem naší společnosti PRECHEZA, a se zahrádkářskou kolonií. Stavba, která na několik měsíců omezila provoz, je tedy dokončena.

Informace - Podvodné e-maily, které budí zdání, že byly odeslány z Precheza a.s.

Vážení obchodní partneři, v poslední době se množí případy, kdy jsou Vám rozesílány podvodné e-maily, které na první pohled budí dojem, že byly odeslány zaměstnanci společnosti Precheza a.s. – tedy z e-mailové adresy končící „@precheza.cz“. Abychom Vám pomohli bránit se těmto škodlivým e-mailům, přečtěte si prosím následující informace a doporučení.

Jak se vyrábí 17 druhů bílé?

Jedním z tradičních přerovských podniků je bezesporu Precheza. O tom, jak těžké je vyvážet pigmenty na všechny kontinenty, co je klíčem k úspěchu i o novinkách v oboru jsme si povídali s Valachem Ivo Hanáčkem a Hanákem Pavlem Valáškem, generálním a výrobním ředitelem Prechezy.

Precheza výrazně zlepšila podmínky skladování produktů

Precheza zahájila práce na rozšíření centrálního skladu titanové běloby s obchodním názvem PRETIOX na jaře loňského roku. Jednalo se o největší investiční akci Prechezy v roce 2017 s celkovými náklady ve výši 83,5 milionu korun. Dnes patří tento nový skladovací prostor k nejmodernějším budovám svého druhu. Jeho největším přínosem je kromě zmiňovaného rozšíření skladovací kapacity také lepší logistika vyráběného sortimentu titanové běloby pro cílové zákazníky a posílení konkurenceschopnosti firmy na trhu s tímto bílým pigmentem.

INFORMACE PRO DOPRAVCE - UZAVÍRKA

Z důvodů Modernizace - výstavby mostů přes železniční tratě v ul. Dluhonská dojde od 6.11.2017 k uzavírce mostů na ulici Dluhonská, Přerov na 56 týdnů.

PRECHEZA DESÍTKA OKOLO KOMÍNA

V sobotu 9. 9. 2017 se uskuteční v areálu společnosti PRECHEZA a.s. parádní den pro celou rodinu. Jedná se již o čtvrtýí ročník běžeckých závodů PRECHEZA DESÍTKA OKOLO KOMÍNA - AGROFERT RUN 2017.

Malá chemická olympiáda opět v PRECHEZE

Letošní, již šestnáctý ročník se konal ve středu 7. června v prostorách velkého sálu a. s. Precheza. Soutěž je zaměřena na teoretické znalosti z oblasti chemie a je rozdělena do čtyř oblastí. Na tvorbě zadání se každoročně podílejí samotní vyučující ze základních škol a gymnázií přerovského regionu. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 38 soutěžících z 10 základních škol a 3 víceletých gymnázií.

PRECHEZA - Zaměstnavatel regionu 2017

Precheza se pravidelně této soutěže účastní a letos se opět může prezentovat třetím místem v kategorii Zaměstnavatel regionu do 5 000 zaměstnanců pro Moravskoslezký a Olomoucký kraj.

EuroTier 2016

Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na největší světovou výstavu pro odborníky z oblasti živočišné výroby EuroTier, která se uskuteční v německém Hannoveru v termínu od 15. do 18. listopadu 2016.

RESPONSIBLE CARE

Ve čtvrtek 22.9.2016 byl PRECHEZA, v rámci Večera s českou chemií organizovaného Svazem chemického průmyslu ČR, udělen nový certifikát RESPONSIBLE CARE - ODPOVĚDNÉ PODNIKÁNÍ V CHEMII, s platností od 2016 do 2020.

Zaměstnavatel regionu 2016

PRECHEZA a.s. získala v letošním roce již podesáté titul Zaměstnavatel regionu.

Pomáhali jsme Ježíškovi

Před Vánoci uspořádala Nadace AGROFERT mezi zaměstnanci koncernu AGROFERT sbírku vánočních dárků pro děti rodičů samoživitelů. Na webových stránkách Nadace věnovaných projektu Pomáháme Ježíškovi, byly uveřejněny nelehké příběhy 118 dětí a také to, jaké dárky by si přály k Vánocům. Také Precheza měla své „Ježíšky“, kteří se do projektu zapojili.

pour féliciter 2016

Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2016 naplněný zdravím, prosperitou a zajímavými příležitostmi.

Vítáme vás na nových webových stránkách a. s. Precheza

Náš web dostal novou tvář a my věříme, že se vám bude líbit. Naším cílem bylo vytvořit web přehlednější, příjemnější a informačně bohatší!

S bílou v bílém na největším evropském veletrhu nátěrových hmot

Ve dvouleté periodě je v německém Norimberku pořádán největší veletrh nátěrových hmot, surovin pro jejich výrobu a nových technologií European Coatings Show (ECS). Letošní ročník se konal na konci měsíce dubna a byl vskutku rekordním. Ze 110 zemí světa se sjelo téměř 28 500 návštěvníků. Na ty čekala více než tisícovka vystavovatelů v sedmi vzájemně propojených halách vystavovatelského komplexu v Norimberku.

Precheza se zapojila do soutěže "Do práce na kole"

Společnost Precheza se opět i v letošním roce zapojila do celorepublikové soutěže "Do práce na kole". Hlavním cílem této soutěže je zvýšit počet pravidelných cest na kole ve městech a tím v nich zlepšit prostředí pro život.