Společnost PRECHEZA opět na veletrhu European Coatings Show

Dovolujeme si Vás pozvat na mezinárodní veletrh nátěrových hmot European Coatings Show, který se uskuteční 4. - 6. dubna 2017 na výstavišti v Norimberku.

PF 2017

PŘIJMĚTE PROSÍM NAŠE PODĚKOVÁNÍ ZA SPOLUPRÁCI V ROCE 2016.

EuroTier 2016

Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na největší světovou výstavu pro odborníky z oblasti živočišné výroby EuroTier, která se uskuteční v německém Hannoveru v termínu od 15. do 18. listopadu 2016.

RESPONSIBLE CARE

Ve čtvrtek 22.9.2016 byl PRECHEZA, v rámci Večera s českou chemií organizovaného Svazem chemického průmyslu ČR, udělen nový certifikát RESPONSIBLE CARE - ODPOVĚDNÉ PODNIKÁNÍ V CHEMII, s platností od 2016 do 2020.

PRECHEZA DESÍTKA OKOLO KOMÍNA

V sobotu 10. 9. 2016 se uskuteční v areálu společnosti PRECHEZA a.s. parádní den pro celou rodinu. Jedná se již o třetí ročník běžeckých závodů PRECHEZA DESÍTKA OKOLO KOMÍNA - AGROFERT RUN 2016.

Výběrové řízení

PRECHEZA a.s. Přerov vyhlašuje výběrové řízení na dodavatele grafických prací, DTP zpracování a dalších činností souvisejících s marketingovou komunikací společnosti na období od 1. 1. 2017 do 31. 12. 2018.

Zaměstnavatel regionu 2016

PRECHEZA a.s. získala v letošním roce již podesáté titul Zaměstnavatel regionu.

Pomáhali jsme Ježíškovi

Před Vánoci uspořádala Nadace AGROFERT mezi zaměstnanci koncernu AGROFERT sbírku vánočních dárků pro děti rodičů samoživitelů. Na webových stránkách Nadace věnovaných projektu Pomáháme Ježíškovi, byly uveřejněny nelehké příběhy 118 dětí a také to, jaké dárky by si přály k Vánocům. Také Precheza měla své „Ježíšky“, kteří se do projektu zapojili.

pour féliciter 2016

Přejeme vám příjemné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2016 naplněný zdravím, prosperitou a zajímavými příležitostmi.

Vítáme vás na nových webových stránkách a. s. Precheza

Náš web dostal novou tvář a my věříme, že se vám bude líbit. Naším cílem bylo vytvořit web přehlednější, příjemnější a informačně bohatší!

S bílou v bílém na největším evropském veletrhu nátěrových hmot

Ve dvouleté periodě je v německém Norimberku pořádán největší veletrh nátěrových hmot, surovin pro jejich výrobu a nových technologií European Coatings Show (ECS). Letošní ročník se konal na konci měsíce dubna a byl vskutku rekordním. Ze 110 zemí světa se sjelo téměř 28 500 návštěvníků. Na ty čekala více než tisícovka vystavovatelů v sedmi vzájemně propojených halách vystavovatelského komplexu v Norimberku.

Precheza se zapojila do soutěže "Do práce na kole"

Společnost Precheza se opět i v letošním roce zapojila do celorepublikové soutěže "Do práce na kole". Hlavním cílem této soutěže je zvýšit počet pravidelných cest na kole ve městech a tím v nich zlepšit prostředí pro život.